Leden 2011

A už je tu zas pátek..

28. ledna 2011 v 19:53 | Rossi
kusovka
Hlásím, že jsem ve zdraví přežila tento týden. Ve škole je to teď na pohodu, známky jsou uzavřený a nám by už mohli dát všichni učitelé pokoj :). Jéénže, to by nebyli oni :D!! Příští týden v pondělí dostáváme vysvědčení (aspoň že nemáme nultou hodinu). V úterý píšem z literatury a ve středu z Aj. Říkám si, "má to cenu??...ne, nemá". Podle mě by nás páni učitelé měli připravit na přijímačky a tak. Jsem se taky dozvěděla, že se na SPŠ potravinářský, taky budou dělat přijímačky...a abych se přiznala, už teď se docela bojím.


No..koukám že "téma týdne" je "sebevražda". Zajímavý téma. kdo vůbec tyhle témata vymýšlí?? Fakt by mě to zajímalo, protože je jedno lepší než druhý. I když na tohle téma by se něco málo napsat dalo.


No a to je asi vše......
nene, není :D . Samozřejmě se Vás zeptám, jaký bude vysvědčení?
A máte už úkoly na pondělek? Já jo :D


No a to je asi opravdu vše....snad.
Tak zatím Ahooj :)
Ahooj všichni

15. ledna 2011 v 17:51 | Rossi
Tak jsem zase tu :). Naposledy přidaný článek byl "31. prosince 2010" a není se ani čemu divit, že jsem sem nedala za tu dobu new článek. Samozřejmě škola za to může :D, čtvrletky, písemky, zkoušení......no však to znáte. Minulý týden byl vážně strašný a tenhle týden nebude o moc lepší. To ještě budu zkoušená a určitě se nevyhnu písemkám. V 9. ročníku jde hlavně o ten průměr, tak je jasný že ho chci mít co nejlepší :)

Ve druhým pololetí už to bude fajn,
"hlavně nerupnout a je to v pohodě"  naše heslo ve třídě :D

Možná budu přidávat snad víc článků, ale je fakt, že mi už docházejí nápady.
Tak se všichni mějte a zatím ciao! :)


rosiinka.blog.cz