Únor 2010

Takže si to shrnem... 1.

28. února 2010 v 15:33 | Rossi
Protože Vám chci sdělit pár informací, rozhodla jsem se, že tento článek pojmenuji "Takže si to shrnem... 1."- Jak jste si určitě všimli, mám nový dess a vděčím za to mímu SB Ondrovi Klézlovi. Fakt ti moc děkuju, je krásný a myslím, že se na můj blog skvěle hodí


- Dále bych Vás chtěla informovat, že tu už bylo více než 1000 lidí!!!!!!!(momentálně už 1039) Všem mooooc děkuji, udělali jste mi opravdu velkou radost!!

- No a mám tu předposlední věc, končí mi už jarní prázdniny a zítra jdu opět do školy takže už nebudu mít tolik času abych jsem dávala nějaký nový články...semtam nějaký nový článek dám ale nebude to tak často. A mé SB obíhat budu!!


- A je tu poslední věc, má sbéénka Chesiiinka měla na svým blogu 14. narozeninovou bleskovku, zůčastnila jsme se jí a teď mám tento krásný diplomek. Moc děkuju.Ať už je jaro!!

22. února 2010 v 13:08 | Rossi
Už mě to nebaví nosit teplou zimní bundu, už mě nebaví nosit šálu, už mě fakt nebaví se brodit tím (teď už špinavým) sněhem. Sakra ať už je jaro!!!! Ať už ten sníh roztaje, ať už se venku všechno zazelená!!!!!!!! Copak toho chci tak moc?? No, evidentně jo.

Aspoň sem dám ňáký jarní obrázky, ať aspoň na tom blogu je něco jarního.


A ještě mám prosbu, nechtěl by mi někdo udělat new dess?(jak tam mám ty palmy) jestli jo, tak mi prosím napište. Předem děkuji


♥♥ Valentýn ♥♥

14. února 2010 v 14:05 | Rossi
A máme tu 14. února, ani nebudu psát, že to je svátek zamilovaných, protože to každý ví (a přece jsem to napsala )
takže jediné, co můžu napsat, je:
PŘEJI VŠEM KRÁSNÉHO VALENTÝNA


Co se mi přihodilo...

6. února 2010 v 17:03 | Rossi
Určitě se Vám to už taky stalo: Je ráno, vy se ještě povalujete ve vašem pelíšku a máte zapnutý rádio. Po nějaké době hrají zrovna tu písničku, která se Vám tak moc líbí a kterou už celkem dlouho hledáte. Rychle vyskočíte z postele a letíte k počítači se podívat na stránku toho rádia (v mým případě na Černou horu). Koukáte na tu stránku, jak se ta vaše písnička jmenuje...a UŽ TO MÁTE!!! Rychle si název písničky napíšete na papír a máte fajn pocit, že ste tu písničku konečně našli.

Ano, tak tohle přesně se stalo dnes ráno (no..asi v 11:20) mně. A jsem moc ráda že jsem tu písničku našla. Dofám, že se Vám taky tak moc líbí jako mně.